راهنما سفر به بلژیک

تور بلژیک

فکر می کنید از بلژیک و شما احتمالا عکس های شهر های قدیمی قرون وسطی خود را، مجسمه Manneken-Pis مجذوب Brusla و، البته، بزرگ محل، به طور گسترده ای در نظر یکی از زیباترین مربع تور اروپا. اما در حالی که هنر و معماری آن ممکن است نماد ثروت ثروتمند خود باشد، بلژیک در آن لحظه بسیار مؤثر است. ناهارخوری یک رویداد جشن است، که آیا این شامل نوشیدن یکی از انواع بی شمار کشور آبجو و یا نمونه برداری از شکلات مشهور جهان است.

راه های بسیاری برای قدردانی از بلژیک وجود دارد، از بالا رفتن از حومه در بالون هوای گرم برای دوچرخه سواری در کنار مردم محلی خیابان های روستای زیبا. از طریق نمایش اسلایدی ما برای دیدن برخی از تجارب منحصر به فردی که می توانید در سفر خود به تور بلژیک داشته باشید، کلیک کنید.

بلژیک را از روی دوچرخه مشاهده کنید

عشق بلژیکی به دوچرخه سواری هیچ مرزی ندارد و کشور مسیرهای دوچرخه سواری را در اختیار دارد که زیباترین مناطق تاریخی را به خود جلب می کند. شما می توانید به معنای واقعی کلمه پدال برای مایل بدون دیدن یک ماشین. برای بازدید کنندگان آسان است برای پیوستن به سرگرم کننده آسان است. شما می توانید خودتان را به سمت خودتان متوقف کنید، در کنار هر وسیله نقلیه بی شماری که در کشور وجود دارد، متوقف شوید، یا یک تور سازماندهی کنید، جایی که مسیر شما پیش از آن برنامه ریزی شده است و بارهای خود را در پیش رو ارسال کنید.
Eurocycle یک سفر دوچرخه و قایق هفت روزه را از طریق حومه فلمینی اجرا می کند، آنتورپ، گنت، بروژ و غیره را متوقف می کند. در نظر بگیرید اجاره یک دوچرخه الکترونیکی، که در آن یک موتور الکتریکی به شما کمک می کند به پدال و تبدیل تپه به آپارتمان. BikeTours.com همچنین تعداد انگشت شماری از تعطیلات دوچرخه در بلژیک ارائه می دهد.

شکلات خود را بسازید

شکلات یکی از بهترین صادرات بلژیک است و نام تجاری Godiva نام خانوادگی در سراسر جهان است. اما از بعضی از نوشیدنی های محلی آن است که شما بهتر می توانید اسرار این شیرینی محبوب را یاد بگیرند. لوران گربو، که امروز به عنوان یکی از بهترین هنرمندان شکلات در بلژیک شناخته شده است، تولیدات خود را در فروشگاه بریزبن و در یک کافه مجاور نشان می دهد. (موارد مورد علاقه ما: شکلات های زنجبیل و انجیر همراه با قارچ ها). شما می توانید مهارت های ساخت شکلات خود را تحت هدایت Gerbaud در یکی از کارگاه های شنبه خود را امتحان کنید.
فروشگاه Planete Chocolat، همچنین در بروکسل، همچنین کارگاه های آموزشی شکلات آخر هفته را ارائه می دهد. شما حتی می توانید لباس مانند chocolatier واقعی، با کلاه فرنگی و سرآشپز کامل. این کارگاه حدود یک ساعت و نیم انجام می شود و شما با خواص شکلات خود به خانه می روید.
Choco-Story، موزه شکلات در بروژ، تعدادی از کارگاه های آموزشی برای بزرگسالان و خانواده ها را شامل می شود، از جمله درس هایی برای ساخت پری پائین، قارچ ها و موندن. کارگاه ها ۳۰ تا ۶۰ دقیقه طول می کشد و همچنین ورود به موزه را شامل می شود.

کمیک‌ها را در بلژیک ببینید

یکی از بخشهای متمایز فرهنگ بلژیکی، عشق شهروندان به کمیک استریپ است که از دهه ۱۹۲۰ تشکیل شده است. شما می توانید در مورد این تاریخ در بروکسل در مرکز کمیک بلژیک، یک ساختمان موزه نوآورانه که شامل مجموعه ای از کمیک هایی با شخصیت های تینتن تا اسمورف است، یاد بگیرید.
غرفه موزه، بازدیدکنندگان می توانند از “هنر نهم” در دیواره های شهر بلژیک قدردانی کنند. بروکسل پیاده روی کمیک است که شامل نه تنها دیوارهای تصویری بلکه مغازه ها و گالری های کمیک است. آنتورپ اخیرا مجموعه ای از نقاشی های کمدی را در اطراف شهر راه اندازی کرده است. شما می توانید از نقشه آنلاین به منظور ساخت مسیر تور پیاده روی خود، و یا سفر گشت و گذار هدایت سه تا چهار ساعت را برای دیدن تمام ۱۰ دیوار کتاب.

صعود در یک بالون هوای گرم

هیچ راهی بهتر برای درک زیبایی بلژیک نسبت به هوا نیست – به همین دلیل است که سوارهای بالون هوای گرم بسیار محبوب هستند. اکثر شرکت ها پروازهای صبح و عصر را انجام می دهند و بسیاری از شما از هتل شما را انتخاب می کنند.
بالون بیوگرافی از بروژ خارج می شود و از منظر این شهر تاریخی جذاب و حومه اطراف آن ارائه می دهد. HotAirBalloon.be گزینه دیگری است که نه تنها از بروگ، بلکه از یپرس، گنت، اوستند و تورنه نیز راه اندازی می شود.

غذای محلی

برای کسانی که غذا، ماجراجویی و ملاقات با افراد جدید را دوست دارند، هیچ تجربه بهتر از Bookalokal وجود ندارد. این سایت اغلب به نام Airbnb از عروسی های شام می باشد و این سایت در بلژیک به دنیا آمده است. مهمانان میزبان شام در خانه های خود میزبان و مهمانان صندلی خود را از طریق سایت Bookalokal رزرو می کنند و هزینه ای برای پوشش دادن غذا می پردازند. اگر چه شام ​​معمولا به بررسی نظرات شگفت انگیز می پردازند، این ارتباطات بین مردم محلی و مهمانان از سراسر جهان است که تجدید نظر واقعی است.
بروکسل یکی از شهرهای برتر این سایت است و این در اینجا از ۱۰۰ تا ۱۰۰ دلار به ازای هر فرد (از ۲۰ تا ۳۰ دلار) هزینه می شود. این غذای بلژیکی هم نیست؛ وقتی ما سایت را بررسی کردیم، همه چیز را از هند به پرتغالی دیدیم. از غذای خوب و همراهی لذت خواهید برد و جاذبه های مخفی بلژیک را از کسی که آن را به خانه می خواند یاد می گیرد.

Author:

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *